رویداد شماره ۹ هاب/وبینار درآمد ونوسی برای استارتاپها

  • توسط شادی زمانی
  • 3 قبل
  • 341
  • 0

در رویدادهای هفتگی هاب شرکت کنید و خودتان را برای حضور در بزرگترین رویداد استارتاپی کشور آماده کنید. فهرستی از رویدادهای آنلاین و حضوری برای بهار ۹۷ برای همه علاقه مندان تعریف شده است. از شما دعوت می کنیم در این رویدادها شرکت کنید و دوستان خود را نیز دعوت کنید.
این یک وبینار است. یعنی از هر جایی که هستید می توانید با اینترنت در سخنرانی شرکت کنید.

در رویداد شماره ۹ به این موضوع می پردازیم:  درآمد ونوسی برای استارتاپ ها

وقتی به تاریخچه زندگی افراد موفق و کارآفرین دنیا نگاه می‌کنیم، یک نکته ظریف را مشاهده خواهیم کرد و آن این است که این افراد، از داشته‌ها و علایق خود برای خلق یک محصول و یک نوآوری بهره گرفته‌اند. حتی اگر آن داشته، یک ایده کاملاً خنده‌دار و تمسخرآمیز باشد. اصولاً تمامی امکانات و وسایل مورداستفاده ما، قبل از پدید آمدن، یک ایده خنده‌دار به نظر می‌رسیدند و آنچه تمامی موانع را برای تولید یک محصول، برای کارآفرینان از بین برده، نیروی خواستن، پیگیری این افراد در تصمیم‌ گیری و اقدام عملی و مهمترین آن ها سرعت برطرف کردن نیاز مردم به بهترین شکل ممکن بوده است .
هم‌اکنون در کشور ما افرادی هستند که ایده‌های نو خلق و بازار تازه‌ای را ایجاد کرده و تحولات شایسته‌ای را برای کشور ما به وجود آورده‌اند. این امر، خواسته جدی این افراد بوده است که توانسته‌اند با اجرایی کردن ایده‌ها، این تحولات را ایجاد کنند.
داشتن دانش کافی و شناخت نیاز به همراه چاشنی سرعت، برگ برنده ای شده است که استارت آپ ها آن را رونمایی کردند.
اگر بدانیم چگونه دانش و شناخت نیاز و سرعت را با هم ترکیب کنیم یک استارت آپ بینظیر و پردرآمد ایجاد کرده ایم.

در این وبینار با ما باشید تا بر اساس ۸ گام معرفی شده در کتاب فرمول پی (راه اندازی شغل به روش خودتان) این سه عامل را بررسی و شیوه استفاده از آن را برای شما ساده سازی و قابل اجرا کنیم.

زمان برگزاری: سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ٢١ تا ٢٢
سخنران: آقای علی رضا جغفری (مدرس و مشاور در زمینه راه اندازی کسب و کار)

توجه: این برنامه “۱۰ هاب پوینت” دارد.
هاب پوینت چیست؟ شما با شرکت در رویدادهای هاب، تعدادی پوینت دریافت می کنید. این “هاب پوینتها” در برخی رویدادهای اصلی باعث در نظر گرفتن امتیازاتی نظیر تخفیف، دریافت خدمات VIP خصوصا برای استارتاپهایی می شود که قصد دارند به هاب راه پیدا کنند. (درباره شتابدهنده هاب)
پذیرش استارتاپها در شتابدهنده هاب و برنامه های آموزشی به زودی آغاز می شود و هاب پوینت به شدت میتواند راه گشا باشد.

هاب چیست؟ هاب محصول همکاری مشترک همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است. ماموریت ما در حوزه شتابدهنده، حمایت و سرعت بخشیدن به رشد و تجاری سازی استارتاپ ها در حوزه IT و Telecom و ایفای نقش تجمیع کنندگی در حوزه خدمات ارزش افزوده و تجمیع محتوای و سرویسهای بومی و تولید شده در استان و سایر نقاط کشور و حتی از سایر کشورها در راستای ارائه بر بستر همراه اول.

برای ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

وبینار درآمد ونوسی برای استارتاپها

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *